Medycyna estetyczna Szczecin

medycyna

Medycyna estetyczna w Szczecinie

Pragniesz zachować młody, piękny wygląd na dłużej? Z nami to możliwe! Oferujemy wybrane usługi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą w bezpieczny sposób poprawić Twój wygląd! Dbamy o to, aby uzyskany efekt był jak najbardziej naturalny, dlatego pierwszy etap polega na zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami oraz aktualnym stanem skóry. Wykonywane przez nas zabiegi medycyny estetycznej pozwalają szybko i na długo cieszyć się rezultatem. W naszym Centrum Medycznym w Szczecinie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. We właściwy sposób dopasujemy zabiegi do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług!

Medycyna estetyczna, czyli?

Najpopularniejsze zabiegi z medycyny estetycznej koncentrują się w obrębie twarzy. W naszej ofercie znajdziesz także wiele propozycji obejmujących zabiegi na szyję czy dekolt, takie jak np. plastyka powiek, botoks, wypełniacze lub osocze bogatopłytkowe. Proponowane rozwiązania pomogą zredukować cellulit, pozbyć się zmarszczek czy wiotkiej skóry.

medycyna2

Gabinet medycyny estetycznej od kuchni

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie oraz bogatą wiedzę, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą być pewni, że każdy zabieg wykonany będzie profesjonalnie i we właściwy sposób. Niezwykle cenna – zarówno dla naszych Pacjentek oraz Pacjentów, jak i dla nas – jest pierwsza wizyta. W jej czasie przeprowadzana jest dokładna konsultacja oraz niezbędny wywiad, które pozwalają zaplanować działania tak, aby uzyskany rezultat był satysfakcjonujący przez długi czas. To także czas, kiedy poznajemy Twoje oczekiwania. To również moment, w którym informujemy Cię o właściwej pielęgnacji i późniejszych zaleceniach, które mają znaczący wpływ na powodzenie oraz utrzymanie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.