Licówki porcelanowe, licówki kompozytowe Szczecin

img4

Licówki porcelanowe w Szczecinie

Proponowane zabiegi ze stomatologii estetycznej potrafią znacząco odmłodzić i odmienić Twój uśmiech! Znane i popularne wybielanie to niezwykle estetyczne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas. Istnieją jednak inne, bardziej trwałe metody, takie jak na przykład nakładanie na własne zęby licówek porcelanowych, czyli bardzo cienkich nakładek warstw porcelany. Pozwala to na znaczącą zmianę barwy zęba na jeszcze bielszą, a także odpowiednie dostosowanie jego kształtu, wielkości, a nawet – w odpowiednich granicach – wyrównuje szereg.

Nasi lekarze oferują rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. W czasie wizyty najpierw zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami oraz sprawdzamy stan uzębienia. Przekazujemy niezbędne informacje dotyczące całej procedury, a ponieważ w naszych gabinetach wykorzystujemy najnowocześniejsze lecznicze metody estetyczne, możesz mieć pewność, że otrzymasz opiekę na najwyższym poziomie.

Stomatologia estetyczna a licówki – cena

Na cenę licówki kompozytowej w naszym Centrum Medycznym wpływa wybór materiału, z jakiego zostaną wykonane oraz liczba zębów poddanych zabiegowi. W kwestii materiału oferujemy wykonanie licówki IPS Empress Esthetic – czyli najlepszego na rynku, odznaczającego się wysoką estetyką oraz bardzo dobrym poziomem wytrzymałości. Dzięki niemu można uzyskać pełną naturalność wyglądu i koloru zęba.

img11

Co warto wiedzieć o licówkach? – opinie

Na rynku dominują licówki porcelanowe ze względu na swoją popularność, jednak wykonywane są także licówki z: akrylu, kompozytu i skaleniowe. Poszczególne ich rodzaje różnią się przede wszystkim oferowaną przeziernością materiału, trwałością i dostępnym wachlarzem kolorystycznym. Wiemy, jak bardzo istotne są to czynniki. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wszelkich oczekiwaniom i nawet największym wymaganiom każdej z naszych Pacjentek i każdego z naszych Pacjentów !

Efekt zabiegu jest bardzo szybki, dlatego nasze Pacjentki oraz nasi Pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem i częściej oraz chętniej się uśmiechać, co znacząco wpływa na ich komfort psychiczny oraz samopoczucie. Dodatkowo licówki porcelanowe pomagają dość często naszym Pacjentom w odzyskaniu pewności siebie, którą utracili przez nieestetyczny uśmiech. Zachęcamy do umówienia wizyty w celu ustalenia szczegółów.