Dlaczego Centrum Medyczne Słowik?

Najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny

Nowoczesne i uznane na rynku Centrum Medyczne Słowik jest doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną i okulistyczną. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie jamy ustnej. Centrum Medyczne Słowik stosuje najwyższe standardy i procedury higieniczne, które mają na celu wyeliminowanie ryzyka zakażenia czy infekcji.

01
dlaczego

Technologia i wysoka jakość

Zarówno w stomatologii, jak i okulistyce wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. W stomatologii stosujemy najlepsze, oryginalne, wysokiej jakości i nie wywołujące alergii materiały. Posiadamy zaawansowany technologicznie sprzęt : mikroskop Carl Zeiss Pro Ergo, wykonujemy RTG cyfrowe, punktowe i panoramiczne z funkcją 3 D.

Unikalna koncepcja podejścia

Każdą Pacjentkę i każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie: przeprowadzamy wnikliwą diagnozę, omawiamy plan leczenia oraz wskazujemy najlepsze możliwe rozwiązania leczenia.

DSC_4976
DSC_4960

Holistyczne podejście

Szanujemy każdą Pacjentką oraz każdego Pacjenta. Staramy się tworzyć klimat pełen ciepła i życzliwości, dbając o Twoje poczucie bezpieczeństwa, jakość obsługi oraz Twój komfort.

Również zachowanie lub przywrócenie ostrości wzroku ma nieograniczony wpływ na Twoje życie

Dzięki najlepszej, wybranej przez naszych lekarzy opcji leczenia okulistycznego każda nasza Pacjentka oraz Pacjent mogą być pewni, że otrzymają fachową opiekę.
Wszystko to zapewnia szeroki wachlarz indywidualnie dobranych zabiegów, a także najwyższe profesjonalne standardy branżowe opieki stomatologicznej i okulistycznej.

DSC_4911
13

Kredytowanie leczenia

Korzystnym rozwiązaniem jest sfinansowanie naszych usług stomatologicznych nawet do 60 miesięcy oraz kwoty 50.000 zł. Tylko do 10 października 2019 proponujemy naszym Pacjentom wyjątkową ofertę sfinansowania leczenia: 10 rat 0%.

Szczegóły >

Lokalizacja Centrum Medycznego Słowik – ścisłe centrum Szczecina

Komfort pacjentów podnosi nasze usytuowanie – w samym sercu miasta. Istnieje możliwość skorzystania z bliskiego parkingu w Centrum Handlowym Kaskada