Wybielanie zębów Szczecin

wybielanie2

Wybielanie zębów w Szczecinie

Stomatologia estetyczna proponuje wiele metod pozwalających cieszyć się pięknym uśmiechem. W naszej ofercie znajdziesz również szereg propozycji, wśród których można wymienić nie tylko licówki porcelanowe ale i wybielanie zębów metodą nakładkową. Jesteśmy przekonani, że w naszym Gabinecie Stomatologicznym odkryjesz swój piękny uśmiech na nowo! Znając Twoje oczekiwania, będziemy w stanie zaproponować najlepszą metodę. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług oraz przekonania się, że droga do pięknych zębów może być niezwykle przyjemna i prosta!

Przyczyny przebarwień zębów

Na powstawanie przebarwień zębów mają wpływ m.in. nasze przyzwyczajenia, na które składają się elementy codziennej diety, takie jak: barwiące napoje – kawa, herbata, niektóre zioła, soki i czerwone wino. Negatywnie na kolor zębów oddziałuje także tytoń. To również wynik niektórych chorób ogólnych, z jakimi możesz się borykać. Do tych jednostek chorobowych zalicza się choroby genetyczne, choroby krwi, schorzenia trzustki czy zaburzenia hormonalne. Zdarza się także, że stosowane leki w przeszłości lub obecnie mogą mieć wpływ na powstawanie przebarwień zębów. Wspomniane przebarwienia tworzą się w czasie gromadzenia barwników, głównie na powierzchni szkliwa.

Najczęściej jednak przebarwienia powstają na skutek wyboru konkretnej diety oraz w wyniku korzystania z wyrobów tytoniowych. Jeśli zdecydujesz się na wybielanie zębów, polecimy Tobie zwrócenie uwagi na przyczyny przebarwień. Nam również zależy na jak najdłuższym efekcie wybielania. Szczecin to miasto, w którym znajdziesz profesjonalistów ze stomatologii ogólnej i stomatologii estetycznej, którzy zadbają o Twój nowy, piękny uśmiech!

img13
wybielanie3

Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? – cena, opinie

Już jedna wizyta (trwająca około godziny) wystarczy, abyś mógł cieszyć się pięknymi, wybielonymi zębami. Pierwszym krokiem lekarza jest zabezpieczenie dziąsła specjalnym, światłoutwardzalnym koferdamem. Na każdy ząb zostaje nałożona substancja wybielająca w postaci 40% nadtlenek karbamidu. Warto wiedzieć, że zęby leczone kanałowo również można wybielić. W takim przypadku stomatolog musi sprawdzić, czy były starannie wyleczone. Do wnętrza wprowadza uszczelniający preparat, aby uchronić przed bólem. Następnym krokiem jest włożenie preparatu wybielającego i przykrycie go opatrunkiem. Jeżeli ząb wymaga głębszego rozjaśnienia, procedurę należy powtórzyć. Efekt utrzymuje się około dwóch lat, warto powtarzać zabieg w miarę regularnie.

Cena wybielania zębów uzależniona jest od zastosowanej techniki oraz preparatu w czasie wizyty w Gabinecie Stomatologicznym. Zawsze staramy się dopasować działania do oczekiwań Pacjenta. Wybielanie zębów wiąże się także z przeprowadzeniem wywiadu, który uwzględnia przeciwwskazania do zabiegu. Są to: duża liczba wypełnień, silna nadwrażliwość zębów, pęknięcia szkliwa, wiek poniżej 16 roku życia, nie wyleczona próchnica, ciąża, niewyleczone choroby dziąseł i przyzębia, alergia na składniki preparatu wybielającego oraz nałogowe palenie papierosów.

Zalety wybielania zębów

Zaletą proponowanego wybielania zębów u dentysty jest przede wszystkim efekt, którego nie osiągniesz stosując domowe czy drogeryjne sposoby. W naszych gabinetach stomatologicznych otrzymujesz gwarancję maksymalnego efektu – białego uśmiechu, bez negatywnego wpływu na Twoje zęby. Należy podkreślić, że na rezultat wybielania ma wpływ typ szkliwa Pacjenta, jego naturalny odcień oraz posiadane już przebarwienia. Staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego dokładamy wszelkich możliwych starań, aby zaproponować najbardziej adekwatną metodę wybielania, przynoszącą jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Wybielanie zębów: Szczecin — czy warto korzystać z tego rodzaju zabiegów?

Poprawa koloru uzębienia pod okiem doświadczonego specjalisty to gwarancja pięknego, nieskazitelnego uśmiechu bez szkody dla zębów. Inwestycja w taki medyczny zabieg estetyczny jest zdecydowanie opłacalna i daje znacznie lepsze rezultaty niż tradycyjne metody wybielania wykonywane w domowym zaciszu.

Uśmiech to najlepsza wizytówka każdego człowieka

Białe, zdrowe i lśniące zęby są synonimem młodości — dodają pewności siebie, poprawiają samopoczucie i zwyczajnie upiększają uśmiech. Mając zadbane, białe zęby częściej się uśmiechamy, przez co robimy lepsze pierwsze wrażenie i jesteśmy lepiej odbierani przez otoczenie. To z kolei sprawia, że czujemy się rewelacyjnie i mamy więcej energii do działania!

Bezpieczne i bezbolesne wybielanie zębów, a efekty widoczne niemal od razu!

Zdecyduj się na zmieniający wygląd zabieg kosmetyczny — skorzystaj z naszych usług z zakresu wybielania zębów. Zgłoś się do kliniki Centrum Medyczne Słowik, a doświadczeni specjaliści w tej dziedzinie po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, doradzą Ci i pomogą dobrać odpowiednią technikę, preparaty oraz metodę wybielania. Zadzwoń i zarezerwuj termin!