Opieka stomatologiczna

stomatolog szczecin

Stomatologia

W naszych gabinetach z przyjemnością pomagamy Pacjentkom oraz Pacjentom uzyskać zdrowy i piękny uśmiech, który będzie powodem do dumy na długie lata. Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów odbywały się w sposób maksymalnie komfortowy. Jeśli szukasz dobrego stomatologa w Szczecinie oferującego kompleksowy oraz idealnie dopasowany plan leczenia, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy także profesjonalne leczenie dentystyczne dzieci. Bardzo ważny jest dla nas uśmiech oraz życzliwe i sympatyczne podejście!

Sprawdź pełną ofertą leczenia i stomatologii zachowaczej !

Chirurgia stomatologiczna w trosce o zdrowie Pacjenta

Należy pamiętać o tym, że chirurgia stomatologiczna związana jest z poważnymi zabiegami, dlatego nasi lekarze to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy podchodzą do leczenia holistycznie, z wyjątkową dbałością zwracając uwagę również na szczegóły. Przeprowadzamy ekstrakcje zębów, dłutowanie, resekcję wierzchołków korzeni, usuwanie torbieli, czy wszczepienie implantów. Dokładamy najlepszych starań, aby nasi Pacjenci nie tylko dobrze się czuli ze swoim nowym uśmiechem, ale też aby cieszyli się dobrym zdrowiem. Należy dodać, że zły stan uzębienia oraz próchnica mogą przyczyniać się m.in. do chorób serca. Zdrowe zęby mają wpływ na cały nasz organizm, a holistyczne podejście do leczenia jest niezwykle istotne.

Z chęcią i przyjemnością opowiemy o planowanym, koniecznym leczeniu oraz odpowiemy na wszelkie pytania zarówno przed, jak i po wykonywanym zabiegu.

Dowiedz się więcej o chirurgii stomatologicznej w CM Słowik Med!

stomatolog w szczecinie
stomatolog szczecin

Zęby młodego Pacjenta

Dobry dentysta dla dzieci to osoba, która doskonale zna ich potrzeby, wzbudza zaufanie i umiejętnie nawiązuje relacje oraz współpracuje z Małą Pacjentką lub Małym Pacjentem. W Centrum Medycznym Słowik oferujemy proces leczenia oparty na podejściu pełnym cierpliwości oraz zrozumienia, ponieważ pragniemy, aby każdą wizytę dziecko zapamiętało jako sympatyczną i miłą. Wyjątkowo zależy nam na bezpiecznej i przyjemnej atmosferze, co wpływa na odpowiednie postrzeganie przez Małych Pacjentów przyszłych wizyt w gabinecie dentystycznym. To dla nas priorytet w kwestii leczenia dzieci. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne leczenie próchnicy, która jest najczęstszą przypadłością wśród dzieci. Nasi dentyści dziecięcy chętnie doradzą, jak jej unikać oraz co najlepiej stosować, aby zapobiec jej dalszemu powstawaniu.

Warto również wiedzieć, kiedy należy udać się z dzieckiem na pierwszą wizytę. Między 2. a 3.rokiem życia nasza pociecha powinna odwiedzić gabinet dentystyczny, zapoznać się z funkcjonowaniem podstawowego sprzętu. Nasz lekarz przeprowadzi swobodną rozmowę, udzielając dziecku cennych wskazówek dotyczących higieny jamy ustnej. Wizyty kontrolne powinny odbywać się co pół roku.

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia naszego Centrum stomatologii w Szczecinie oraz skorzystania z oferty. Zachęcamy również do wizyt kontrolnych oraz rozpoczynających kompleksowy plan leczenia.

Sprawdź nasze wszystkie porady o dzieciach u denstysty !