Lifting i plastyka powiek górnych Szczecin

Plastyka powiek

Młody i piękny wygląd, brak zmarszczek, wygładzona, sprężysta i jędrna skóra to nasze  marzenia niemal w każdym wieku. Przychodzi jednak taki moment, kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że mijający czas odcisnął piętno na naszym ciele, w szczególności na twarzy. Z biegiem lat skóra traci jędrność, grawitacja zaczyna działać i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dzieje się tak mimo, że dbamy o siebie, odżywiamy się  zdrowo i żyjemy aktywnie. W takiej sytuacji warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Efekty będą zauważalne w postaci odmłodzenia, wygładzenia, poprawy elastyczności, napięcia i jędrności skóry. Jednym z wiodących, drobnych zabiegów przeprowadzanych w Centrum Medycznym Słowik jest plastyka powiek górnych, zwana liftingiem powiek (blefaroplastyką).

Kiedy wykonywana jest plastyka powiek?

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest wiotczejąca skóra powiek, nadmiar, skóry na powiekach, „worki” pod oczami czy opadające powieki, które znacząco zmniejszają pole widzenia. W wyniku korekcji chirurgicznej zyskujemy efekt “otwarcia oka”, widocznego odmłodzenia okolic oczu, dzięki czemu spojrzenie odzyskuje wyrazistość i blask. Zachęcamy do skorzystania z usługi plastyki powiek górnych w naszym gabinecie, gdzie pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra!  Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ze specjalistą przed zabiegiem. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż cena plastyki powiek w naszym gabinecie uznawana jest przez naszych klientów za atrakcyjną.

3
2

Krótko o zabiegu wykonywanym na górnej powiece

Plastyka powiek to zabieg najczęściej wykonywany w znieczuleniu miejscowym, trwający ok. godziny. Chirurg wykonuje nacięcie w fałdzie powiekowym – naturalnym zagłębieniu na powiekach, a następnie wycina nadmiar skóry i modeluje mięsień okrężny oka. Rana zszywana jest niezwykle cienką nitką chirurgiczną, co w połączeniu z umiejętnościami chirurga powoduje, że powstała blizna jest niemal niewidoczna.W czasie zabiegu pacjent komfortowo leży. Większość Pacjentek lub Pacjentów w ciągu 10 dni powraca do normalnej aktywności.

Uznaje się, że ww. procedura medyczna skierowana jest dla osób powyżej 35 roku życia. Istotny jest także w tym przypadku ogólny stan zdrowia Pacjentki lub Pacjenta oraz jego oczekiwania. Jest to wyjątkowo trwałe rozwiązanie, ponieważ efekt może utrzymywać się aż do 10 lat w przypadku powieki górnej po wykonanej plastyce. Wymiernym efektem proponowanego zabiegu jest poprawa komfortu psychicznego oraz wyższa samoocena naszych Pacjentek oraz Pacjentów. Przekonaj się o tym samodzielnie. Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przekonani, że oferowane zaplecze zabiegowe oraz wykwalifikowana kadra pracująca w naszym gabinecie spełni Państwa oczekiwania. Niewątpliwie to gwarancja sukcesu i wysokiej jakości świadczonych usług! Zapraszamy już dziś do kontaktu z naszą placówką w celu umówienia wizyty kwalifikującej do zabiegu!

Nadmiar skóry powiek często niestety utrudnia nam codzienne funkcjonowanie i powoduje, że czujemy się zwyczajnie niekomfortowo, a nawet nieatrakcyjni bądź niepewni siebie. W takiej właśnie sytuacji bez wątpienia warto poddać się korekcji powiek, które pomoże nam raz na zawsze pozbyć tego niezwykle uciążliwego problemu. Dodatkowo warto mieć świadomość tego, iż nierzadko może wystąpić obrzęk powiek. Opadająca powieka to w ciągu ostatnich lat często pojawiający się problem. Jest on trudny szczególnie dla kobiet, którym w przypadku nadmiaru skóry na powiekach niełatwo jest wykonać w tym właśnie miejscu makijaż.

Blefaroplastyka powiek Szczecin – dlaczego warto poddać się chirurgii plastycznej na powiekach dolnych bądź górnych?

Przy naturalnym załamaniu powieki często zastanawiamy się, dlaczego tak się dzieje. Otóż nadmiar tkanki tłuszczowej powieki dolnej bądź górnej to najczęściej spotykane przypadłości wśród dojrzałych kobiet, jednakże nie tylko. Zarówno na powiekach dolnych tuż pod linią rzęs, jak i nad nimi, nasza skóra jest najcieńsza. Nic więc dziwnego, że aż tyle osób decyduje się właśnie na plastykę powiek. Doświadczony i profesjonalny chirurg plastyczny z pewnością sprawi, że taka operacja powiek Szczecin, na którą niewątpliwie warto się zdecydować, okaże się niezwykle skuteczna. Oczywiście bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń, zarówno w dniu zabiegu, przed jak i po nim. Nasza korekcja powiek Szczecin to zdecydowanie świetne rozwiązanie. Zaufanie do chirurga plastycznego jest równie istotne, dlatego też staramy się je za każdym razem budować.

Plastyka powiek górnych Szczecin – jak wygląda zabieg chirurgiczny powiek?

Chirurgiczny zabieg polegający na wycięciu nadmiaru skóry to niewątpliwie określenie, które może budzić postrach. Jednak trzeba wiedzieć, że taka oferta jak korekta powiek górnych Szczecin opinie której są pozytywne, czy też po prosu plastyka powiek Szczecin cena której jest udostępniona na naszej stronie, to zabieg, który trwa ok. 45 minut. Zazwyczaj rzadko zdarza się, aby trwał on dłużej niż godzinę. Takie operacje plastyczne jak operacja powiek cena Szczecin, to zasadniczo wbrew pozorom niewielka ingerencja chirurga. Pacjent czuje ukłucie igły (znieczulenie miejscowe), następnie usuwa się wspomniany wcześniej nadmiar skóry, bądź skóry i fragmentu mięśnia okrężnego oka. Odpowiednie cięcie powoduje, że blizna pooperacyjna jest mało widoczna. Poza tym nasza firma to również klinika stomatologii Szczecin a także najlepszy okulista Szczecin.

Korekta powiek górnych cena Szczecin – jakie można uzyskać efekty zabiegu?

Tak jak już zostało wspomniane, całkowite gojenie trwa zwykle około tygodnia (może trwać krócej, a może dłużej). W celu szybszego zagojenia się pomocne może okazać się stosowanie zimnych okładów. W tym czasie powinniśmy powstrzymać się od uprawiania ćwiczeń fizycznych, gdyż powoduje to podnoszenie ciśnienia krwi i może przyczynić się do przykrych konsekwencji. Po operacji zachowana zostaje swoboda ruchu powieki. Szwy usuwa chirurg po wcześniej umówionym czasie. Pamiętajmy o tym, że jeśli chodzi o taką ofertę jak korekta powiek okulista Szczecin, wówczas zabieg ten polega na wytworzeniu położonych w odpowiedniej odległości od siebie punktów sublimacji naskórka. Tego rodzaju zabiegi pomagają uzyskać odpowiednie napięcie skóry. Nasza blefaroplastyka Szczecin to zdecydowanie świetne rozwiązanie. Postaw na taką usługę jak korekta powiek Szczecin cena której jest uwarunkowana wieloma czynnikami, i ciesz się nowym wyglądem okolic Twoich oczu!

Oprócz takich propozycji jak laserowa korekta powiek Szczecin, lifting powiek Szczecin czy też po prostu innowacyjna plastyka powiek Szczecin opinie której są w większości bardzo pozytywne, można zdecydować się również na taką ofertę jak plastyka powiek dolnych Szczecin. Dodatkowo warto wiedzieć, że blizny na powiekach górnych zostają ukryte w bardzo naturalny sposób. Normalny wygląd uzyskuje się już po pierwszych dniach od zagojenia się blizny. Jeżeli jesteś zainteresowany właśnie takim zabiegiem bądź chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, wówczas zachęcamy do skontaktowania się z nami.