Plastyka powiek

Plastyka powiek

Młody i piękny wygląd, brak zmarszczek, wygładzona, sprężysta i jędrna skóra to nasze  marzenia niemal w każdym wieku. Przychodzi jednak taki moment, kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że mijający czas odcisnął piętno na naszym ciele, w szczególności na twarzy. Z biegiem lat skóra traci jędrność, grawitacja zaczyna działać i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dzieje się tak mimo, że dbamy o siebie, odżywiamy się  zdrowo i żyjemy aktywnie. W takiej sytuacji warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Efekty będą zauważalne w postaci odmłodzenia, wygładzenia, poprawy elastyczności, napięcia i jędrności skóry. Jednym z wiodących, drobnych zabiegów przeprowadzanych w Centrum Medycznym Słowik jest plastyka powiek górnych, zwana liftingiem powiek (blefaroplastyką).

Kiedy wykonywana jest plastyka powiek?

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest wiotczejąca skóra powiek, nadmiar, skóry na powiekach, „worki” pod oczami czy opadające powieki, które znacząco zmniejszają pole widzenia. W wyniku korekcji chirurgicznej zyskujemy efekt “otwarcia oka”, widocznego odmłodzenia okolic oczu, dzięki czemu spojrzenie odzyskuje wyrazistość i blask. Zachęcamy do skorzystania z usługi plastyki powiek górnych w naszym gabinecie, gdzie pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra!  Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ze specjalistą przed zabiegiem. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż cena plastyki powiek w naszym gabinecie uznawana jest przez naszych klientów za atrakcyjną.

3
2

Krótko o zabiegu wykonywanym na górnej powiece

Plastyka powiek to zabieg najczęściej wykonywany w znieczuleniu miejscowym, trwający ok. godziny. Chirurg wykonuje nacięcie w fałdzie powiekowym – naturalnym zagłębieniu na powiekach, a następnie wycina nadmiar skóry i modeluje mięsień okrężny oka. Rana zszywana jest niezwykle cienką nitką chirurgiczną, co w połączeniu z umiejętnościami chirurga powoduje, że powstała blizna jest niemal niewidoczna.W czasie zabiegu pacjent komfortowo leży. Większość Pacjentek lub Pacjentów w ciągu 10 dni powraca do normalnej aktywności.

Uznaje się, że ww. procedura medyczna skierowana jest dla osób powyżej 35 roku życia. Istotny jest także w tym przypadku ogólny stan zdrowia Pacjentki lub Pacjenta oraz jego oczekiwania. Jest to wyjątkowo trwałe rozwiązanie, ponieważ efekt może utrzymywać się aż do 10 lat w przypadku powieki górnej po wykonanej plastyce. Wymiernym efektem proponowanego zabiegu jest poprawa komfortu psychicznego oraz wyższa samoocena naszych Pacjentek oraz Pacjentów. Przekonaj się o tym samodzielnie. Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przekonani, że oferowane zaplecze zabiegowe oraz wykwalifikowana kadra pracująca w naszym gabinecie spełni Państwa oczekiwania. Niewątpliwie to gwarancja sukcesu i wysokiej jakości świadczonych usług! Zapraszamy już dziś do kontaktu z naszą placówką w celu umówienia wizyty kwalifikującej do zabiegu!