Licówki porcelanowe i kompozytowe Szczecin

img4

Licówki porcelanowe w Szczecinie

Proponowane zabiegi ze stomatologii estetycznej potrafią znacząco odmłodzić i odmienić Twój uśmiech! Znane i popularne wybielanie to niezwykle estetyczne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas. Istnieją jednak inne, bardziej trwałe metody, takie jak na przykład nakładanie na własne zęby licówek porcelanowych, czyli bardzo cienkich nakładek warstw porcelany. Pozwala to na znaczącą zmianę barwy zęba na jeszcze bielszą, a także odpowiednie dostosowanie jego kształtu, wielkości, a nawet – w odpowiednich granicach – wyrównuje szereg.

Nasi lekarze oferują rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. W czasie wizyty najpierw zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami oraz sprawdzamy stan uzębienia. Przekazujemy niezbędne informacje dotyczące całej procedury, a ponieważ w naszych gabinetach wykorzystujemy najnowocześniejsze lecznicze metody estetyczne, możesz mieć pewność, że otrzymasz opiekę na najwyższym poziomie.

Stomatologia estetyczna a licówki – cena

Na cenę licówki kompozytowej w naszym Centrum Medycznym wpływa wybór materiału, z jakiego zostaną wykonane oraz liczba zębów poddanych zabiegowi. W kwestii materiału oferujemy wykonanie licówki IPS Empress Esthetic – czyli najlepszego na rynku, odznaczającego się wysoką estetyką oraz bardzo dobrym poziomem wytrzymałości. Dzięki niemu można uzyskać pełną naturalność wyglądu i koloru zęba.

img11

Co warto wiedzieć o licówkach? – opinie

Na rynku dominują licówki porcelanowe ze względu na swoją popularność, jednak wykonywane są także licówki z: akrylu, kompozytu i skaleniowe. Poszczególne ich rodzaje różnią się przede wszystkim oferowaną przeziernością materiału, trwałością i dostępnym wachlarzem kolorystycznym. Wiemy, jak bardzo istotne są to czynniki. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wszelkich oczekiwaniom i nawet największym wymaganiom każdej z naszych Pacjentek i każdego z naszych Pacjentów !

Efekt zabiegu jest bardzo szybki, dlatego nasze Pacjentki oraz nasi Pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem i częściej oraz chętniej się uśmiechać, co znacząco wpływa na ich komfort psychiczny oraz samopoczucie. Dodatkowo licówki porcelanowe pomagają dość często naszym Pacjentom w odzyskaniu pewności siebie, którą utracili przez nieestetyczny uśmiech. Zachęcamy do umówienia wizyty w celu ustalenia szczegółów.

Licówki porcelanowe Szczecin – zadbaj o estetykę uśmiechu

Z całą pewnością ciężko zaprzeczyć temu, że każdy z nas marzy o tym, aby mieć piękny uśmiech i zdrowe, naturalne zęby. Podczas kreowania własnego wizerunku, coraz częściej zwracamy uwagę na to, aby zrobić porządek również w naszej jamie ustnej. Dla większości z nas priorytetem najczęściej są zęby przednie, jednak warto pamiętać o tym, aby eliminować niedoskonałości zębów, które są mniej widoczne. Bez wątpienia to właśnie nasze usta są jednym z tych miejsc na naszej twarzy, na które zwraca się szczególną uwagę rozmówcy. Estetyczny i co najważniejsze zdrowy uśmiech, to także gwarancja większej pewności siebie, a jeśli nie podoba nam się nasz kształt zębów, możemy temu zaradzić z pomocą licówek. Niewątpliwą zaletą, jaką niesie ze sobą licówka porcelanowa jest to, że możemy doprowadzić do naprawienia powierzchni zęba. W naszym laboratorium protetycznym lekarze przyjmują pacjentów, a jeśli chodzi o licówki Szczecin jest miastem, gdzie można skorzystać z tego typu zabiegu w naszej klinice. W ramach naszej kliniki funkcjonuje również stomatologia dziecięca Szczecin, z której często korzystają nasi klienci.

Co warto wiedzieć na temat licówek kompozytowych?

Licówki tymczasowe są niesamowicie cienkimi, pojedynczymi nakładami na zęby, które są wykonane z porcelany. W trakcie jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym specjalista nakleja je z licowej strony zęba za pomocą specjalnego kleju. Dzięki licówkom mamy możliwość wykonania korekcji wyglądu na zębach przednich. Licówka kompozytowa jest również wytwarzana z porcelany. Cienkie płatki porcelany idealnie nadają się do tego, by uzupełniać ubytki w zębach. Dla każdego pacjenta naszego laboratorium protetycznego podczas pierwszej wizyty wykonywany jest wycisk zębów. W ciągu dwóch tygodni można całkowicie odmienić optykę swojego uśmiechu. Jeśli marzysz więc o tym, aby zaserwować sobie licówki w Szczecinie w naszej klinice lekarze przyjmują pacjentów i gwarantują fachowe podejście. Tak więc, jeśli chodzi o licówki kompozytowe Szczecin jest miastem, gdzie wykonujemy tego typu zabiegi i warto skorzystać z naszych usług. Jeżeli potrzebujesz bonding zębów Szczecin lub planujesz implanty Szczecin jest miastem, gdzie siedzibę ma nasza klinika, do której możesz zapisać się na konsultację.

Zalety stosowania licówek – szybki sposób na piękny uśmiech

Zastosowanie licówek porcelanowych niesie ze sobą mnóstwo zalet. W momencie, gdy zęby ścierają się, ludzie często decydują się na zastosowanie licówek. Nieleczony bruksizm może doprowadzić do tego, że nadmierne zgrzytanie zębami zniszczy nasze uzębienie. Po zakończonym leczeniu bruksizmu możemy przejść do wyboru tego, czy lepsza będzie korona pełnoceramiczna, czy może jednak porcelanowa. Na jednej wizycie specjalista określi, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze. Druga wizyta to już zazwyczaj wykonanie zabiegu. Wszystko można więc załatwić w ciągu dwóch tygodni. Jeśli natomiast chodzi o zalety zastosowania licówek, to bez wątpienia jedną z nich jest znaczna poprawa samopoczucia pacjentów. Warto zwrócić również uwagę na niewielki zakres preparacji twardych tkanek zębowych. Jednak to, co najczęściej pacjenci wymieniają wśród zalet jest doskonała estetyka i efekt, który pozwala im poczuć się dużo lepiej. Poszukując takich usług jak endodoncja Szczecin lub piaskowanie zębów Szczecin jest miejscem, w którym mamy swoją klinikę i można zapisać się na konsultację.

W jaki sposób możemy dbać o licówki?

Po zdecydowaniu się na założenie licówek musimy pamiętać o tym, że niesamowicie ważna będzie ich odpowiednia higiena. Specjaliści z naszej kliniki przekażą wszystkie informację na temat tego, w jaki sposób pacjent powinien dbać o licówki. Bardzo istotne jest również to, aby stosować płyn do płukania jamy ustnej. To pozwoli na utrzymanie perfekcyjnego stanu naszych zębów i zapobiegnięcie rozwojowi próchnicy. Trzeba pamiętać o tym, że licówki wymagają szlifowania zębów, dlatego należy co jakiś czas kontrolować uzębienie. Czynnością, której powinni unikać pacjenci po wstawieniu licówek jest obgryzanie paznokci. Może to bowiem doprowadzić do uszkodzenia płytek przyklejonych do uzębienia. Nie ma wątpliwości co do tego, że zastosowanie licówek ma zbawienny wpływ na samopoczucie pacjenta oraz jego pewność siebie. Jeśli chodzi o usługę, jaką jest wybielanie zębów Szczecin opinie naszych klientów są bardzo dobre. W momencie, gdy potrzebny jest Ci tani dentysta Szczecin jest miastem, gdzie znajdziesz tego typu usługę.