Stomatolog Szczecin opinie

Najlepsza klinika w jakiej byłam 🙂 Pan doktor Mariusz Słowik ma perfekcyjne podejście do pacjenta jak i cały zespół osób tam pracujących. Jest sympatyczny, miły i kompetentny zawsze z uśmiechem i życzliwością przyjmuje pacjentów przez co atmosfera jest bardzo miła i ciepła Z kliniki zawsze wychodzę naładowana pozytywnie 
Szczerze POLECAM A.D

Agnieszka Druzd

Agnieszka Druzd

Godny polecenia, komfortowy i nowoczesny gabinet stomatologiczny. Jestem bardzo zadowolona z usług. Dr Słowik ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze bardzo miły i uśmiechnięty, widać że swoją pracę wykonuje z powołaniem i zamiłowaniem. Poza tym sympatyczna atmosfera i bardzo uprzejmie Panie z obsługi, szczególnie Pani Bogusia, która zawsze służy pomocą.

Ewa Klamżyńska

Ewa Klamżyńska

Wyjątkowe miejsce. Kto by pomyslał, że idziesz z uśmiechem do gabinetu dentystycznego. Pełen profesjonalizm okraszony życzliwością, cudowną atmosferą i poczuciem humoru. Szczególne podziekowania doktorowi Słowikowi i wspaniałej, niezawodnej Pani Bogusi.

Edyta Jerzewska-Jarczak

Edyta Jerzewska-Jarczak

Polecam z wielu powodów. Za profesjonalizm, za serdeczność i za indywidualne podejście do pacjenta. Pan dr Mariusz i Pani dr Monika są profesjonalistami w swojej dziedzinie ale również są dobrymi ludźmi i dlatego udało im się stworzyć właśnie taki zespół lekarzy jak i Pań z obsługi medycznej. Tą dobrą energię odczuwa się podczas wizyt w Centrum. Powodzenia!!!

Agnieszka Smagalska

Agnieszka Smagalska

Polecam z czystym sumieniem. Lekarze wykwalifikowani, opieka i obsługa na najwyższym poziomie, nowoczesny sprzęt. Leczenie bez bólu, dzięki nim pozbylam się lęku przed dentysta i mogę się cieszyć zdrowym uśmiechem. Pan doktor Slowik najlepszy z najlepszych. pozdrawiam serdecznie

Madeleine Tec Ras

Madeleine Tec Ras

Pełen profesjonalizm i bardzo przyjemna atmosfera. Gorąco polecam.

Karolina Kaja Sachanowicz

Karolina Kaja Sachanowicz

Juz od 4 lat jestem dumną posiadaczką koron cyfrowych. Cala prace wykonala Pani Dr. Joanna.
Polecam serdecznie Gabinet!
pozdrawiam

Olga Ana

Olga Ana

Marta Krajniak

Marta Krajniak

Aleksandra Misiura

Aleksandra Misiura

Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Zobacz jakie dentysta Szczecin opinie posiada wśród naszych klientów i dołącz do grona zadowolonych pacjentów.