Klinika stomatologii estetycznej w Szczecinie

wybielanie3

Zadbaj o swój piękny uśmiech – stomatologia estetyczna Szczecin

Mnóstwo osób marzy o tym, aby mieć śnieżnobiały uśmiech. Zanim jednak zdecydujemy się na wybielanie zębów, powinniśmy się dowiedzieć nieco więcej na temat stomatologii estetycznej. Jest to bowiem dział stomatologii, w którym lekarze zajmują się naturalnym, a przede wszystkim pięknym wyglądem naszego uzębienia. Specjalista od tego typu zabiegów w pierwszej kolejności dokonuje oceny wyglądu zgryzu, aby później móc zaproponować pacjentom rozwiązanie, które będzie dla nich najbardziej optymalne. Stomatologia estetyczna z reguły jest skierowana dla tych pacjentów, którzy nie są do końca zadowoleni z tego, jak prezentują się ich zęby. Uzupełnienie braków zębowych oraz nadanie uzębieniu odpowiedniej barwy nie jest niczym złym i każdy może się na to zdecydować.

Pacjenci często decydują się na leczenie za pomocą stomatologii estetycznej, ponieważ chcą w ten sposób poprawić komfort codziennego życia. Warto mieć świadomość tego, jak kiepski stan uzębienia może wpłynąć na obniżenie pewności siebie tej osoby. Bardzo często osoby mające problemy z uzębieniem unikają sytuacji, w których musiałyby się uśmiechać. Z pewnością nie jest to temat do żartów, ponieważ nawet zrobienie zdjęcia ze znajomymi może być dla takiej osoby kłopotliwe. I właśnie dlatego warto umówić się na wizytę do stomatologa, ponieważ nie ma sensu zadręczać się każdego dnia, myśląc o stanie swojego uzębienia. Już po odbyciu jednej wizyty Państwa nastawienie może się zmienić, gdy specjalista przedstawi optymalny plan leczenia. Jeśli interesuje Cię stomatologia mikroskopowa Szczecin lub dentysta Szczecin cennik znaleźć możesz na naszej stronie internetowej.

Stomatologia estetyczna Szczecin opinie klientów

Stomatologia estetyczna jest w ostatnich latach niesamowicie popularna i ciężko się temu dziwić. Każdy człowiek chce się szeroko uśmiechać i pięknie wychodzić na zdjęciach. W ramach stomatologii estetycznej specjaliści naszego Centrum Medycznego Słowik Med pracują nad tym, aby odtwarzać prawidłowe kształty uzębienia naszych pacjentów. Działamy w Szczecinie od lat i zawsze dążymy do tego, aby wraz z uzyskaniem pełnej funkcjonalności uzębienia, szła za tym również estetyka. Nie muszą się Państwo martwić o wykonanie poszczególnych zabiegów, ponieważ zawsze zajmują się tym nasi doświadczeni specjaliści. Mamy na swoim koncie mnóstwo klientów, którzy zadowoleni z naszych usług mogą w końcu na co dzień szeroko się uśmiechać. Metody leczenia zawsze są dopasowywane do potrzeb pacjenta, po przeprowadzeniu specjalistycznej oceny stanu uzębienia. W ramach naszej kliniki dostępna jest również usługa, jaką jest dentysta dziecięcy Szczecin.

Odbudowa estetyczna zębów – bonding Szczecin cena

Bonding jest zabiegiem, który wykonuje się w celu odbudowania powierzchni zębów. Jeśli chodzi o bonding zęby są wówczas odbudowywane przy pomocy żywic kompozytowych. Działanie to polega na naprawianiu różnego rodzaju wyszczerbień, przetarć oraz skruszeń, które pojawiają się na uzębieniu. W momencie, gdy zdecydują się Państwo na bonding zębów Szczecin jest miastem, gdzie od dawna świadczymy tego typu usługę. Warto wspomnieć, że jest to mało szkodliwy zabieg, ponieważ jego wykonanie nie wpływa mocno na strukturę szkliwa. Jeśli chodzi o bonding cena nie jest zbyt wysoka i często zależy od kliniki, do której się udamy. W momencie, gdy zdecydujemy się na zabieg jakim jest bonding Szczecin to miasto, gdzie siedzibę ma nasza klinika. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów leczenia Państwa zębów. Gwarantujemy pełne zadowolenie z efektu zastosowania tej metody odbudowy zębów. Jeśli chodzi o licówki porcelanowe Szczecin oraz implanty zębów Szczecin jest miastem, gdzie także przeprowadzamy tego typu zabiegi.

Bonding przed i po – jakie możemy uzyskać efekty?

Jeżeli chodzi o usługę, jaką jest bonding Szczecin opinie naszych klientów są bardzo dobre. Nie da się ukryć, że każdego pacjenta zawsze interesuje to, jakie efekty można osiągnąć poprzez wykorzystanie danej metody. Do zabiegu bondingu wykorzystywana jest żywica kompozytowa, której kolor jest dobierany na podstawie uzębienia. Właśnie to sprawia, że efekt są tak estetyczne. Żywica jest bardzo łatwa w modelowaniu i dość łatwo przywiera ona do szkliwa. Efekt po wykonaniu zabiegu jest błyskawiczny. Zęby po odpowiednio wykonanym bondingu wyrównują się, mają jednolity kolor, a co najważniejsze nie ma śladu po pęknięciach oraz innych ubytkach. W przypadku takich zabiegów jak piaskowanie Szczecin oraz wybielanie zębów Szczecin cena podana zostanie po wykonaniu oceny zgryzu przez specjalistę.